Penang, jehož podobu výrazně utvářeli čínští a tamilští imigranti, je vyhlášený zejména pro vynikající street food, street art, kulturu, historii, chrámy a architekturu. Většina těch, kteří na Penang přijedou, se ubytuje v části Georgetown, kde je na dosah vše, za čím se sem jezdí. Pokud byste chtěli o něco klidnější ubytování, můžete zvolit třeba část Batu Ferringi, nicméně nepočítejte s tím, že si zde užijete hezké moře a koupání, za tím byste museli ještě kus dál na druhou stranu ostrova.

Frenz Republic

Frenz Republic, ubytování Penang

Super stylové ubytování pro milovníky designu. Když jsem tam byla já, kavárna v přízemí byla zavřená a na ubytování jsme byli úplně sami. Přímo v Georgetownu v Čínské čtvrti, takže blízko všem památkám, zajímavostem a spoustě super jídla.

MoonTree47

MoonTree47, ubytování Penang

Stylové ubytko v historickém domě v Georgetownu, které mě hodně bavilo svojí atmosférou. Dalším bonusem byl super příjemný a ochotný majitel. Pokud byste bydleli jinde, zastavte se tu alespoň pro originální pohled, který odsud můžete poslat s razítkem.

Neo Plus Penang

Neo Plus Penang, ubytování Penang

Pěkný, čistý a moderní hotel s bazénem na střeše a výhledem na celý Penang. Leží v Georgetownu, takže jste v blízkosti toho nejlepšího, co Penang nabízí – Čínská a Indická čtvrť, pestrý street art a skvělé jídlo.

Kimberley House

Kimberley House, ubytování Penang

Levné ubytování v soukromých pokojích nebo ve smíšené ložnici hostelového typu. Opět v Georgetownu a poblíž všech atrakcí. Vhodné pro baťůžkáře a nenáročné.

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit při cestě do Malajsie

Jedete-li do Malajsie, mohou se vám hodit tyto články:

Kam dál?

Pozn.: Některé odkazy v článku jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás. Na ceně dané služby pro vás se tím nic nemění.

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close