Češka v Malajsii

Recenze/tipy na hotely Penang

Tipy na luxusní i low cost ubytování v Penangu, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Penangu.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Frenz republic

Super stylové ubytování pro milovníky designu. Když jsem tam byla já, kavárna v přízemí byla zavřená a na ubytování jsme byli úplně sami. Přímo v Georgetownu v Čínské čtvrti, takže blízko všem památkám, zajímavostem a spoustě super jídla.

Neo Plus Penang

Pěkný, čistý a moderní hotel s bazénem na střeše a výhledem na celý Penang. Leží v Georgetownu, takže jste v blízkosti toho nejlepšího, co Penang nabízí – Čínská a Indická čtvrť, pestrý street art a skvělé jídlo.

Kimberley House

Levné ubytování v soukromých pokojích nebo ve smíšené ložnici hostelového typu. Opět v Georgetownu a poblíž všech atrakcí. Vhodné pro baťůžkáře a nenáročné.

Ubytování v soukromí u rodiny ve vilové čtvrti

Ubytování přes Airbnb u rodiny, která v domě žije. Pokoje jsou čisté a dobře vybavené, majitelé jsou moc milí, ochotní a nápomocní – poradí, kam zajít na jídlo, méně turistické vyhlídky a místa atd. Poloha v klidnější vilové čtvrti mezi Georgetown a Batu Ferringhi. Kdo ještě není na Airbnb registrovaný, může pro registraci a rezervaci ubytování použít slevový kupón.

Jedete ještě na jiná místa?

Další články, které se mohou hodit

Pozn.: většina odkazů je ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si rezervujete ubytování přes můj odkaz, já obdržím malou provizi. Tento příjem mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a tím i ve snaze poskytovat kvalitní informace všem, co se chystají na dovolenou do Malajsie.

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Tumblr
Tumblr
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest