Tipy na luxusní i low cost ubytování v Penangu, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Penangu.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Frenz republic

Super stylové ubytování pro milovníky designu. Když jsem tam byla já, kavárna v přízemí byla zavřená a na ubytování jsme byli úplně sami. Přímo v Georgetownu v Čínské čtvrti, takže blízko všem památkám, zajímavostem a spoustě super jídla.

Neo Plus Penang

Pěkný, čistý a moderní hotel s bazénem na střeše a výhledem na celý Penang. Leží v Georgetownu, takže jste v blízkosti toho nejlepšího, co Penang nabízí – Čínská a Indická čtvrť, pestrý street art a skvělé jídlo.

Kimberley House

Levné ubytování v soukromých pokojích nebo ve smíšené ložnici hostelového typu. Opět v Georgetownu a poblíž všech atrakcí. Vhodné pro baťůžkáře a nenáročné.

Ubytování v soukromí u rodiny ve vilové čtvrti

Ubytování přes Airbnb u rodiny, která v domě žije. Pokoje jsou čisté a dobře vybavené, majitelé jsou moc milí, ochotní a nápomocní – poradí, kam zajít na jídlo, méně turistické vyhlídky a místa atd. Poloha v klidnější vilové čtvrti mezi Georgetown a Batu Ferringhi. Kdo ještě není na Airbnb registrovaný, může pro registraci a rezervaci ubytování použít slevový kupón.

Hledáte něco jiného?

Booking.com

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit

Pozn.: většina odkazů je ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si rezervujete ubytování přes můj odkaz, já obdržím malou provizi. Tento příjem mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a tím i ve snaze poskytovat kvalitní informace všem, co se chystají na dovolenou do Malajsie.

Kam dál?

Close
Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close