Jsem český průvodce na Langkawi, kde od roku 2018 trvale žiji. Pořádám a zprostředkovávám výlety, dokáži pomoci se zajištěním transferů či doporučit ubytování. Mým hlavním cílem je, abyste si dovolenou na Langkawi užili na maximum a odjížděli plni krásných a nezapomenutelných zážitků.

Moje výlety probíhají vždy v malých skupinkách, díky čemuž vám mohu nabídnout maximální možný komfort a péči. Kromě toho také poznání Malajsie z pohledu místních a cenu, která je kompromisem mezi individuální cestou a dovolenou s velkou CK. Nevyberete-li si z nabízených výletů, neváhejte mne kontaktovat – ráda připravím individuální program na míru vašim požadavkům.

Přehled výletů si můžete také stáhnout ve formě PDF.

Průvodce na Langkawi: přehled základních výletů aktivit

Mojí hlavní aktivitou je pořádání vlastních výletů na Langkawi a dále pak prodej výletů od partnerských firem, na které mohu v případě zájmu a volných kapacit jet jako překladatel. Podrobnější informace k výletu najdete vždy na stránce nabídky.

Níže uvedený přehled výletů by se dal označit za nejoblíbenější osvědčený základ, možností je zde ale mnohem více, takže mne neváhejte kontaktovat se svými přáními a požadavky, na základě kterých vám vytvořím individuální program na míru.

MOJE VÝLETY

Vydejte se za poznáním rozličných náboženství, seznamte se s dominantou a symbolem Langkawi, zchlaďte se ve vodopádu, dejte si výborný oběd a relax na pláži s krásným výhledem a na závěr se nechte unést krásou západu slunce z nejvyšší hory na Langkawi.

Zažijte adrenalin na nejstrmější lanovce světa, projděte se po mostě mezi vrcholky hor, nechte se vtáhnout do světa fantazie ve 3D muzeu, zchlaďte se pod vodopádem nebo na přírodní pláži a na závěr se nechte pozvat do domácí výrobny kokosového oleje.

Užijte si jeden ze 3 geoparků Langkawi mimo davy turistů. Odpolední plavba mezi mangrovy zaručuje dokonalý zážitek z dechberoucí přírody. Kromě mangrovů si můžete vychutnat skvělé curry s výhledem na rýžová pole, dozvědět se, jak se dělá tradiční batika a užít si západ slunce na pláži – dle typu výletu.

Rádi byste ochutnali něco z místních specialit ale v malajském jídle se nevyznáte? Řešení je jednoduché – vezmu vás na Food tour, při které vás seznámím s místním jídlem a zvyklostmi a zároveň poradím, kde se dobře najíst.

EXTERNÍ VÝLETY

Nádherné výhledy, které si můžete vychutnat s drinkem v ruce z paluby jachty nebo z jedinečné mořské výřivky, skvělé jídlo a odpočinek na opuštěné pláži – to je plavba na jachtě, která je mými zákazníky často hodnocena jako nejlepší zážitek celé dovolené. Rozhodně doporučuji zažít!

Jste milovníci adrenalinu, kteří neváhají vyzkoušet každé dobrodružství? Chcete zažít ten úžasný pocit svobody a vzrušení, který vám dá jízda na otevřeném moři a zároveň u toho poznat krásy jižních ostrovů Geoparku Langkawi? Jízda na Jet Ski vám splní vše.

Kromě výše uvedných výletů je na Langkawi k dispozici celá řada aktivit, ze kterých lze sestavit váš individuální program.

Ubytování

Tipy na ubytování se vždycky hodí, takže kde se ubytovat na/v:

Články, které se mohou hodit

Máte zájem o výlet(y) nebo potřebujete další informace?

V případě zájmu o výlety a informace k nim mi můžete napsat přes formulář nebo použít kontakty uvedené pod ním.

Kontaktní formulář
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Kam dál

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close