Češka v Malajsii

Průvodce pro Čechy a Slováky na Langkawi – přehled služeb

Od 1. listopadu 2018 žiji v Malajsii na krásném tropickém ostrově Langkawi a od roku 2019 zde nabízím služby průvodce pro Čechy a Slováky. Pořádám vlastní výlety, zprostředkovávám výlety od ostatních firem a pomáhám s transporty i ubytováním. Mým hlavním cílem je to, abyste při dovolené na Langkawi/v Malajsii využili všech možností, které se zde nabízejí, užili si krásy ostrova/země k vaší maximální spokojenosti a odjížděli plní skvělých a nezapomenutelných zážitků.

Poradenství

ZÁKLADNÍ RADY A INFORMACE

Naleznete v mých článcích:

Pokud jste v článcích nenašli odpovědi na vaše otázky, neváhejte se na mne obrátit prostřednictvím formuláře na konci stránky nebo skrze kontakty uvedené pod ním.

SESTAVENÍ ITINERÁŘŮ/DOVOLENÁ NA KLÍČ

Chcete-li si plánování dovolené co nejvíce ulehčit, mohu vám sestavit kompletní program a následně také zajistit jeho realizaci. Na výběr jsou tři balíčky služeb:

  • základní: itinerář dovolené sestavený tak, aby na sebe jednotlivá místa navazovala a abyste na vše měli optimální počet dnů, užili si maximum a zároveň se nestresovali a neunavovali zbytečnými přesuny + online konzultace programu.

    Cena: 2 000 Kč/max. 3 týdny dovolené
  • rozšířený: základní + podrobné popisy přesunů s odkazy na nákupy lístků, doporučení na výlety a aktivity v daných místech, zprostředkování kontaktů na lokální průvodce + online konzultace programu + online podpora během cesty.

    Cena: 4 000 Kč /max. 3 týdny dovolené
  • all-in: sestavení programu a jeho následné zajištění, tzn. transporty, výlety, ubytování a všechny další náležitosti + online konzultace programu + vyhledání letenek a online asistence při jejich nákupu + přednostní online podpora během cesty.

    Cena: 7 000 Kč/max. 4 týdny dovolené

POZNÁMKA

V případě objednávky některého z mnou organizovaných výletů na Langkawi je pro vás základní a rozšířený balíček zdarma.
Balíček all-in je zdarma pro ty, kteří si ode mne objednají 3 a více výletů. Ti, kteří mají výletů méně, budou mít balíček za sníženou cenu 2 000 Kč.

Výlety pro Čechy a Slováky na Langkawi

Mojí hlavní službou je zajišťování výletů na Langkawi. Některé organizuji a provádím já, případně některý z mých česky mluvících kolegů, některé jsou od partnerských společností.

MOJE VÝLETY

Zažijte adrenalin na nejstrmější lanovce světa, projděte se po mostě mezi vrcholky hor, nechte se vtáhnout do světa fantazie ve 3D muzeu, zchlaďte se pod vodopádem a na soukromé pláži a na závěr se nechte pozvat do domácí výrobny kokosového oleje.

Více informací: stránka nabídky

Vydejte se za poznáním rozličných náboženství, seznamte se s dominantou a symbolem Langkawi, zchlaďte se ve vodopádu, dejte si výborný oběd a relax na pláži s krásným výhledem a na závěr se nechte unést krásou západu slunce z nejvyšší hory na Langkawi.

Více informací: stránka nabídky

Užijte si jeden ze 3 geoparků Langkawi mimo davy turistů. Odpolední plavba mezi mangrovy zaručuje ničím nerušený zážitek z dechberoucí přírody. Kromě mangrovů se podíváte také do menší kontaktní Zoo a vychutnáte si krásný západ slunce na pláži.

Více informací: stránka nabídky

Kde se dobře najíst? Co si dát dobrého k jídlu? Jaké jsou ceny a názvy jídel? Seznámím vás s (nejen) malajskou kuchyní a ukáži vám, kde se dobře najíte.

Více informací: stránka nabídky

Chcete zažít pořádné dobrodružství? Trekovat v deštném pralese? Přespat v džungli? Vidět orangutany ve volné přírodě? Pohladit si, umýt a nakrmit slona? Pojeďte na Sumatru! Zažijete několik dní nabitých jedinečnými zážitky, na které budete vzpomínat celý život.

Více informací: stránka nabídky

EXTERNÍ VÝLETY

Různých výletů a aktivit se na Langkawi nabízí celá řada od různých společností a v různých cenách a kvalitách. Já jsem si pro spolupráci vybrala ty, s nimiž jsem sama maximálně spokojená. Na některých mohu být přítomna jako překladatel bez navýšení ceny výletu.

Nádherné výhledy, které si můžete vychutnat s drinkem v ruce z paluby jachty nebo z jedinečné mořské výřivky, skvělé jídlo a odpočinek na opuštěné pláži – to je plavba na jachtě, která je mými zákazníky často hodnocena jako nejlepší zážitek celé dovolené. Rozhodně doporučuji zažít!

Více informací: stránka nabídky

Jste milovníci adrenalinu, kteří se po hlavě vrhají do všech dobrodružství? Chcete zažít ten úžasný pocit svobody a vzrušení, který vám dá jízda na otevřeném moři a zároveň u toho poznat krásy jižních ostrovů Geoparku Langkawi? Pak pro vás bude jízda na vodních skútrech ideálním zážitkem.

Více informací: stránka nabídky

Večer plný skvělého jídla v příjemném prostředí tradičního malajského domu s přátelskými místními, kteří vás zasvětí do tajů malajské kuchyně a kultury. Jste-li milovníci dobrého jídla, nemůžete si tento zážitek nechat ujít.

Více informací: stránka nabídky

Co ještě lze na Langkawi podnikat? Podívejte se do seznamu dalších aktivit a zážitků nebo mi napište svá přání.

Transfery

Nevíte si rady s dopravou do dalších destinací? Pomohu vám zařídit transfery:

Máte zájem o výlet, potřebujete zařídit dopravu, připravit itinerář nebo radu?

Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář, případně použijte kontakty uvedené pod ním a těšte se na vaši dovolenou v klidu a bez starostí.

Kontaktní formulář
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Facebook
Instagram
E-mail lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp +60 16-3139792

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Tumblr
Tumblr
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest