Češka v Malajsii

Průvodce pro Čechy a Slováky na Langkawi – přehled služeb

Od 1. listopadu 2018 žiji v Malajsii na krásném tropickém ostrově Langkawi a od roku 2019 zde nabízím služby průvodce pro Čechy a Slováky. Pořádám vlastní výlety a dovolené na míru, prodávám výlety od partnerských společností a pomáhám s transporty a ubytováním. Mým hlavním cílem je to, abyste při dovolené na Langkawi/v Malajsii využili všech možností, které se zde nabízejí, užili si krásy ostrova/země k vaší maximální spokojenosti a odjížděli plní skvělých a nezapomenutelných zážitků.

Výlety pro Čechy a Slováky na Langkawi

Mojí hlavní službou je zajišťování výletů na Langkawi. Některé organizuji a provádím já nebo některý z mých česky mluvících kolegů, některé jsou od partnerských společností.

TIP: stáhněte si nabídku výletů a služeb v přehledném PDF. Budete mít nejen ucelenou nabídku, ale i možnost přístupu v okamžiku, kdy nejste online. Soubory ke stažení naleznete na této stránce.

MOJE VÝLETY

Programy jsou sestavené tak, abyste poznali to nejlepší z ostrova, dozvěděli se něco o místním životě a kultuře a zároveň si odpočali a nabrali potřebnou energii.

Pokud vám však program nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat, rádi pro vás připravíme výlet na míru dle vašich požadavků a zájmů.

Podrobnější informace naleznete vždy na stránkách jednotlivých nabídek.

Zažijte adrenalin na nejstrmější lanovce světa, projděte se po mostě mezi vrcholky hor, nechte se vtáhnout do světa fantazie ve 3D muzeu, zchlaďte se pod vodopádem a na soukromé pláži a na závěr se nechte pozvat do domácí výrobny kokosového oleje.

Více informací: stránka nabídky

Vydejte se za poznáním rozličných náboženství, seznamte se s dominantou a symbolem Langkawi, zchlaďte se ve vodopádu, dejte si výborný oběd a relax na pláži s krásným výhledem a na závěr se nechte unést krásou západu slunce z nejvyšší hory na Langkawi.

Více informací: stránka nabídky

Užijte si jeden ze 3 geoparků Langkawi mimo davy turistů. Odpolední plavba mezi mangrovy zaručuje ničím nerušený zážitek z dechberoucí přírody. Kromě mangrovů se podíváte také do menší kontaktní Zoo a vychutnáte si krásný západ slunce na pláži.

Více informací: stránka nabídky

Kde se dobře najíst? Co si dát dobrého k jídlu? Jaké jsou ceny a názvy jídel? Seznámím vás s (nejen) malajskou kuchyní a ukáži vám, kde se dobře najíte.

Více informací: stránka nabídky

EXTERNÍ VÝLETY

Výletů se na Langkawi nabízí celá řada. Níže uvádím ty, které patří mezi nejoblíbenější. Další možnosti najdete v seznamu na samostatné stránce nebo mi můžete napsat a já vám pomohu s výběrem dle vašich zájmů a financí. Nacházíte-li se již na Langkawi, můžeme se sejít a možnosti probrat osobně.

K externím výletům je ve většině případů možné zajistit doprovod/překladatele do češtiny.

Nádherné výhledy, které si můžete vychutnat s drinkem v ruce z paluby jachty nebo z jedinečné mořské výřivky, skvělé jídlo a odpočinek na opuštěné pláži – to je plavba na jachtě, která je mými zákazníky často hodnocena jako nejlepší zážitek celé dovolené. Rozhodně doporučuji zažít!

Více informací: stránka nabídky

Jste milovníci adrenalinu, kteří se po hlavě vrhají do všech dobrodružství? Chcete zažít ten úžasný pocit svobody a vzrušení, který vám dá jízda na otevřeném moři a zároveň u toho poznat krásy jižních ostrovů Geoparku Langkawi? Pak pro vás bude jízda na vodních skútrech ideálním zážitkem.

Více informací: stránka nabídky

Večer plný skvělého jídla v příjemném prostředí tradičního malajského domu s přátelskými místními, kteří vás zasvětí do tajů malajské kuchyně a kultury. Jste-li milovníci dobrého jídla, nemůžete si tento zážitek nechat ujít.

Více informací: stránka nabídky

Kompletní organizace dovolené na míru

Rádi byste se podívali (nejen) do Malajsie ale na cestu na vlastní pěst bez cestovky si netroufáte. Zároveň se vám – při pohledu na ceny zájezdů od velkých cestovních kanceláří – zdá taková dovolená nedostižná. Mám pro vás řešení! Spojte se se mnou a vaše vysněná dovolená může proběhnout v klidu, bez starostí a levněji než s velkou CK. Jak je to možné?

  • moje firma je malá a rodinná – já a dvě další nadšenkyně do cestování
  • nejsme vázané žádnými smlouvami s hotely a dalšími firmami
  • v Malajsii žijeme nebo pravidelně dlouhodobě pobýváme
  • známe velice dobře místní prostředí
  • spolupracujeme s českými a slovenskými průvodci v okolních zemích

A to nám umožňuje:

  • vzít vás nejen na hlavní turistická místa ale nabídnout i ta méně známá avšak neméně zajímavá
  • individuálně s vámi plánovat dle vašich zájmů a finančních možností
  • provádět pouze malé skupinky, kterým se můžeme věnovat naplno
  • snižovat naše náklady

Díky výše uvedenému vám můžeme nabídnout maximální možný komfort a péči, které se pojí s individuálním přístupem, poznání Malajsie z pohledu místních a maximum zážitků za cenu, která je kompromisem mezi individuální cestou a velkou CK.

Výlety mimo Malajsii

Chcete zažít pořádné dobrodružství? Trekovat v deštném pralese? Přespat v džungli? Vidět orangutany ve volné přírodě? Pohladit si, umýt a nakrmit slona? Pojeďte na Sumatru! Zažijete několik dní nabitých jedinečnými zážitky, na které budete vzpomínat celý život.

Více informací: stránka nabídky

Transfery

Nevíte si rady s dopravou do dalších destinací? Pomohu vám zařídit transfery:

Sháníte informace o Malajsii?

Odpovědi na vaše otázky naleznete v následujících článcích:

Máte zájem o výlet(y), transfer, organizaci celé dovolené nebo potřebujete další informace?

Vyplňte a odešlete níže uvedený formulář, případně použijte kontakty uvedené pod ním a těšte se na vaši dovolenou v klidu a bez starostí.

Kontaktní formulář
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Facebook
Instagram
E-mail lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp +60 16-3139792

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Tumblr
Tumblr
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest