Jste milovníci adrenalinu, kteří neváhají vyzkoušet každé dobrodružství? Chcete zažít ten úžasný pocit svobody a vzrušení, který vám dá jízda na otevřeném moři a zároveň u toho poznat krásy jižních ostrovů Geoparku Langkawi? Jízda na Jet Ski vám splní vše – zábavu, adrenalin, osvěžení v horkém dni a poznání nádherných ostrovů kolem Langkawi.

Program Jet Ski tour

Stručný program aneb co vás čeká:

 • Výjezd z pláže Cenang.
 • Cca 10 minut jízdy na Diamond Island, 1 hodina koupání v krásně čisté vodě.
 • Cca 5 minut přejezd na Beras Basah Island, cca 20 minut na ostrově.
 • Cca 5 minut přejezd na pozorování orlů.
 • Cca 30 minut přejezd na Dayang Bunting Island, během něhož projedete kolem jižních ostrovů a ostrůvků Langkawi, průrvami ve skalách (pokud bude nízká hladina vody), uvidíte spoustu barevných rybek a zastavíte se na místě, kde skály vytváří dokonalou ozvěnu.
 • Cca 1 hodina u jezera na Dayang Bunting Island (pěšky).
 • Cca 15 minut cesta zpět na pláž Cenang a odvoz na hotel.

Výše uvedený program trvá zhruba 3 – 4 hodiny. Časy přejezdů i celkový čas výletu jsou orientační, záleží na vaší rychlosti a mořských podmínkách.

V nabídce jsou ještě 2 delší varianty na 4 nebo 6 hodin – cenu a program mohu sdělit na vyžádání. Za sebe však doporučuji maximálně 4 hodiny, výlet na 6 hodin je náročnější na řízení.

Pro koho je a není Jet Ski tour vhodná

Jet Ski tour je vhodná pro všechny, kdo si chtějí jízdu na skútrech pořádně užít, vychutnat si okolní přírodu, kochat se krásnými výhledy a dostat se do míst, kam to na lodi jde jen těžko. Zároveň je ale nutné počítat s určitou fyzickou náročností, takže doporučuji verzi 2 osoby na 1 skútru – abyste se mohli v řízení vystřídat.

Pro děti řízení Jet Ski vhodné není, maximálně je můžete nechat skútr vyzkoušet na chvilku při nižší rychlosti. Sedět za vámi dítě může, zvažte však, zda se nebude bát – z mojí zkušenosti se hodně malé děti bojí, takže je tour vhodná zhruba od 10 let výše. Máte-li jen jedno dítě do 6 let, je možné, aby na skútru sedělo mezi vámi, což je nejbezpečnější, i tak však platí předchozí uvedené.

Další informace

DNY PRO TOUR:

 • Kdykoli kromě pátku.

ČASY ODJEZDŮ:

 • 10:00 nebo 14:00 (odjezd z pláže, vyzvednutí na hotelu dříve).

POČET ÚČASTNÍKŮ:

 • Minimum: 1 osoba.
 • Maximum: 8 osob ve variantě 2 osoby na 1 Jet Ski, 4 osoby ve variantě 1 osoba na 1 Jet Ski.

CO SEBOU:

 • Plavky (klidně rovnou na sebe),
 • tričko (ať se nespálíte),
 • silný opalovací krém,
 • voděodolné pouzdro na mobil (voděodolný vak vám bude zapůjčen),
 • ručník (dle potřeby, není úplně nutný).
 • 6 RM na vstup k jezeru + na případné občerstvení a toaletu.

Cena a platební podmínky

CENA

 • 1 osoba na jednom Jet Ski: 650 RM (3 575 Kč).
 • 2 osoby na jednom Jet Ski: 700 RM (3 850 Kč).

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ

 • Doprava z hotelu na pláž a z pláže na hotel, výše uvedený program, zapůjčení bot do vody a voděodolného vaku, pitná voda.

CO NENÍ ZAHRNUTO V CENĚ

 • Vstupné na ostrov Dayang Bunting, občerstvení.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

 • 100 % při objednání výletu převodem na český nebo malajský účet nebo na Revolut.
 • Pokud jste již na Langkawi, lze platit v hotovosti v MYR, EUR, USD nebo THB (platbu si vyzvednu u vás na hotelu).
 • Cena v CZK je závislá na kurzu a může se měnit – při platbě převodem vám bude vždy sdělena aktuální cena, která se může lišit od ceny uvedené na webu.

STORNO PODMÍNKY

 • V okamžiku zaplacení je výlet rezervovaný a platba nevratná.
 • Výjimku z výše uvedeného je možné dojednat pouze při zrušení s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů typu úraz nebo nemoc.
 • V případě zrušení ze strany pořadatele se záloha vrací v plné výši.

Jak si objednat Jet Ski tour?

V případě zájmu o Jet Ski tour prosím vyplňte a odešlete formulář níže, případně použijte kontakty uvedené pod ním.
Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení termínu, případně navržení termínu jiného, a pokyny k platbě.

Kontaktní formulář
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Články, které se mohou hodit při cestě do Malajsie

Jedete-li do Malajsie, mohou se vám hodit tyto články:

Další aktivity, které by se vám mohly líbit

Ostrov Tuba patří do souostroví Langkawi, narozdíl od hlavního ostrova sem však turistický ruch ještě příliš nedolehl. Místní zde žijí v poklidném tempu a řada z nich se stále živí tradičními řemesly. Najdete zde autentické rybářské vesničky, mangrovy, stáda pasoucích se buvolů, jeskyně, vápence a unikátní skalní útvary, pláže i kaučukové plantáže.

Dvoudenní výlet na Tuba Island je rozšířením jednodenní verze, při které uvidíte to hlavní z krás ostrova. Dvoudenní varianta pak uspokojí všechny ty, kteří mají rádi treky, chtějí se projít džunglí, užít si nedotčenou přírodu a naplno si vychutnat ničím nerušenou poklidnou atmosféru ostrova, z níž vás nebude vyrušovat opravdu vůbec nic.

Rádi byste ochutnali něco z místních specialit ale v malajském jídle se nevyznáte? Řešení je jednoduché – vezmu vás na Food tour, při které vás seznámím s místním jídlem a zvyklostmi a zároveň poradím, kde se dobře najíst.

Chcete se na Langkawi naučit něco nového? Zjistit více o malajských tradicích? Pojďte na Mengkuang workshop, kde se nejen dozvíte, jak se Mengkuang vyrábí, ale výrobu si také sami zkusíte. Kromě toho ochutnáte tradiční kuih a nasajete atmosféru vesnice, která je naprosto odlišná od turistických částí Langkawi. Z workshopu si kromě nových zážitků odnesete též vlastnoručně vyrobený suvenýr.

Poznejte chrámy rozličných náboženství, užijte si lehce adrenalinovou vyhlídkovou věž, seznamte se s dominantou a symbolem Langkawi na hlavním náměstí v Kuah, zchlaďte se ve vodopádu, dejte si výborný oběd, užijte si relax na pláži s krásným výhledem a podívejte se, jak se získává kaučuk nebo jak vypadá místní rybářský přístav.

Zažijte adrenalin na nejstrmější lanovce světa, projděte se po Sky Bridge – mostě zavěšeném mezi vrcholky hor, nechte se vtáhnout do světa fantazie ve 3D muzeu, zchlaďte se pod vodopádem, přijměte pozvání do domácí výrobny kokosového oleje a na závěr si dejte něco dobrého na night marketu.

Užijte si přírodní bohatství geoparku Kilim při odpolední privátní plavbě mezi mangrovy, kdy jste na loďce pouze vy, což vám zaručuje dokonalý zážitek z dechberoucí přírody. Kromě plavby si vychutnáte výborné curry u rýžového pole a dozvíte se, jak se dělá tradiční batika. Po skončení plavby se vykoupete na pláži a cestou domů si dáte něco dobrého na night marketu.

Nádherné výhledy, které si můžete vychutnat s drinkem v ruce z paluby jachty nebo z jedinečné mořské vířivky, skvělé jídlo a odpočinek na opuštěné pláži – to je plavba na jachtě, která je mými zákazníky často hodnocena jako nejlepší zážitek celé dovolené. Rozhodně doporučuji zažít! Výlet je pořádaný partnerskou společností, v případě zájmu na něj mohu jet jako doprovod/překladatel.

Kam dál?

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close