Jste milovníci adrenalinu, kteří neváhají vyzkoušet každé dobrodružství? Chcete zažít ten úžasný pocit svobody a vzrušení, který vám dá jízda na otevřeném moři a zároveň u toho poznat krásy jižních ostrovů Geoparku Langkawi? Jízda na Jet Ski vám splní vše – zábavu, adrenalin, osvěžení v horkém dni a poznání nádherných ostrovů kolem Langkawi.

Program Jet Ski tour

Stručný program, aneb co vás čeká:

 • Vyzvednutí na hotelu a přesun na pláž Cenang, odkud se na Jet Ski tour vyjíždí.
 • 10:00 nebo 14:00 výjezd na Jet Ski tour.
 • Jízda kolem jižních ostrovů Langkawi, při které si užijete nejen řízení vodního skútru, ale také si budete moci zblízka vychutnat pohled na skalnaté útvary tvořící unikátní scenérie, které se dostaly až na seznam UNESCO.
 • Krátká zastávka na Echo Island.
 • Dayang Bunting Island, koupání v jezeře, jenž je dalším přírodním unikátem Langkawi, občerstvení.
 • Pozorování orlů.
 • Diamond Island, koupání v krásně čisté vodě.
 • Návrat na Cenang a odvoz na hotel.

Výše uvedený výlet na Jet Ski trvá zhruba 3 hodiny, posloupnost jednotlivých míst se může změnit v závislosti na přílivu a odlivu.

V nabídce je ještě Jet Ski tour na 6 hodin, při které si jízdu a přírodu Langkawi užijete opravdu vrchovatě, je však třeba počítat s tím, že celý výlet je fyzicky náročnější. V případě zájmu o program a jeho cenu mne prosím kontaktujte.

Pro koho je a není Jet Ski tour vhodná

Jet Ski tour je vhodná pro všechny, kteří si chtějí pořádně užít nejen jízdu na vodních skútrech, ale též se kochat úžasnými scenériemi soustroví Langkawi.

Pro děti řízení Jet Ski vhodné není, maximálně je můžete nechat skútr vyzkoušet na chvilku při nižší rychlosti. Sedět za vámi dítě může, zvažte však, zda se nebude bát – z mojí zkušenosti se hodně malé děti bojí, takže je tour vhodná zhruba od 10 let výše. Máte-li jen jedno dítě do 10 let, je možné, aby na skútru sedělo mezi vámi, což je nejbezpečnější, i tak však platí výše uvedené.

Řízení může být též náročnější pro ženy, zejména ty s drobnější postavou. V tomto případě doporučuji verzi 2 osoby na 1 skútru a v řízení se střídat.

Další informace

DNY PRO TOUR:

 • Kdykoli

ČASY ODJEZDŮ:

 • 10:00 nebo 14:00 (odjezd z pláže, vyzvednutí na hotelu dříve).

POČET ÚČASTNÍKŮ:

 • Minimum: 1 osoba.
 • Maximum: 8 osob ve variantě 2 osoby na 1 Jet Ski, 4 osoby ve variantě 1 osoba na 1 Jet Ski.

CO SEBOU:

 • Plavky (klidně rovnou na sebe),
 • tričko (ať se nespálíte),
 • silný opalovací krém,
 • voděodolné pouzdro na mobil (voděodolný vak vám bude zapůjčen),
 • ručník (dle potřeby, není úplně nutný).
 • 6 RM na vstup k jezeru + na případné občerstvení a toaletu.

Cena a platební podmínky

CENA

 • 1 osoba na jednom Jet Ski: 650 RM (3 250 Kč).
 • 2 osoby na jednom Jet Ski: 700 RM (3 500 Kč).

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ

 • Doprava z hotelu na pláž a z pláže na hotel, výše uvedený program, zapůjčení bot do vody a voděodolného vaku, pitná voda.

CO NENÍ ZAHRNUTO V CENĚ

 • Vstupné na ostrov Dayang Bunting, občerstvení.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

 • 100 % při objednání výletu převodem na český nebo malajský účet nebo na Revolut.
 • Pokud jste již na Langkawi, lze platit v hotovosti v MYR, EUR, USD nebo THB (platbu si vyzvednu u vás na hotelu).
 • Cena v CZK je závislá na kurzu a může se měnit – při platbě převodem vám bude vždy sdělena aktuální cena, která se může lišit od ceny uvedené na webu.

STORNO PODMÍNKY

 • V okamžiku zaplacení je výlet rezervovaný a platba nevratná.
 • Výjimku z výše uvedeného je možné dojednat pouze při zrušení s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů typu úraz nebo nemoc.
 • V případě zrušení ze strany pořadatele se záloha vrací v plné výši.

Jak si objednat Jet Ski tour?

V případě zájmu o Jet Ski tour prosím vyplňte a odešlete formulář níže, případně použijte kontakty uvedené pod ním.
Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení termínu, případně navržení termínu jiného, a pokyny k platbě.

Kontaktní formulář
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Články, které se mohou hodit při cestě do Malajsie

Jedete-li do Malajsie, mohou se vám hodit tyto články:

Další aktivity, které by se vám mohly líbit

Ostrov Tuba patří do souostroví Langkawi, narozdíl od hlavního ostrova sem však turistický ruch ještě příliš nedolehl. Místní zde žijí v poklidném tempu a řada z nich se stále živí tradičními řemesly. Najdete zde autentické rybářské vesničky, mangrovy, stáda pasoucích se buvolů, jeskyně, vápence a unikátní skalní útvary, pláže i kaučukové plantáže.

Dvoudenní výlet na Tuba Island je rozšířením jednodenní verze, při které uvidíte to hlavní z krás ostrova. Dvoudenní varianta pak uspokojí všechny ty, kteří mají rádi treky, chtějí se projít džunglí, užít si nedotčenou přírodu a naplno si vychutnat ničím nerušenou poklidnou atmosféru ostrova, z níž vás nebude vyrušovat opravdu vůbec nic.

Rádi byste ochutnali něco z místních specialit ale v malajském jídle se nevyznáte? Řešení je jednoduché – vezmu vás na Food tour, při které vás seznámím s místním jídlem a zvyklostmi a zároveň poradím, kde se dobře najíst.

Chtěli byste se naučit vařit malajskou kuchyni? Podívat se, kde nakupuji, dozvědět se informace o nejčastěji používaných surovinách v asijské kuchyni, dobře se najíst a v neposlední řadě vidět, jak se žije na Langkawi? Přijměte pozvání ke mě domů na kurz vaření, při kterém si společně připravíme a následně vychutnáme skvělá malajská jídla.

Chcete se na Langkawi naučit něco nového? Zjistit více o malajských tradicích? Pojďte na Mengkuang workshop, kde se nejen dozvíte, jak se Mengkuang vyrábí, ale výrobu si také sami zkusíte. Kromě toho ochutnáte tradiční kuih a nasajete atmosféru vesnice, která je naprosto odlišná od turistických částí Langkawi. Z workshopu si kromě nových zážitků odnesete též vlastnoručně vyrobený suvenýr.

Vydejte se na poznávací okruh ostrovem s pestrým programem, který nabízí od všeho něco. Hned na začátek posnídáte mezi místními, poté se podíváte, jak se vyrábí tradiční pletené podložky, navštívíte chrámy rozličných náboženství, seznamíte se s dominantou a symbolem Langkawi a zchladíte se ve vodopádu. Poté si vychutnáte oběd a relax na pláži s krásným výhledem a na závěr se podíváte do domácí výrobny kokosového oleje.

Užijte si přírodní bohatství geoparku Kilim při odpolední privátní plavbě mezi mangrovy, kdy jste na loďce pouze vy, což vám zaručuje dokonalý zážitek z dechberoucí přírody. Kromě plavby si vychutnáte typické malajské curry společně s krásným výhledem na rýžová pole a nejvyšší horu, dozvíte se, jak se dělá tradiční batika, vykoupete se na nejhezčí pláži Langkawi a navštívíte night market plný místních specialit.

Vodopád Tama patří k těm místům, na které turisté jen tak nezabloudí. Je totiž ukrytý v džungli a nevede k němu žádná silnice. Jediná možná cesta je lodí a poté pěšky. Výměnou za trochu toho potu vám bude nejen uspokojující pocit ze sebe sama, ale též krásná nedotčená příroda a vodopád, u něhož budete zcela sami. Kromě vodopádu Tama uvidíte jeskyni a mangrovy, které jsou také nedotčené turistickým ruchem.

Nádherné výhledy, které si můžete vychutnat s drinkem v ruce z paluby jachty nebo z mořské vířivky, skvělé jídlo, zábava i dokonalý relax – to je plavba na jachtě, která je mými zákazníky často hodnocena jako nejlepší zážitek celé dovolené. Rozhodně doporučuji zažít!

Kam dál?

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close