Jste milovníci adrenalinu, kteří neváhají vyzkoušet každé dobrodružství? Chcete zažít ten úžasný pocit svobody a vzrušení, který vám dá jízda na otevřeném moři a zároveň u toho poznat krásy jižních ostrovů Geoparku Langkawi? Jízda na Jet Ski vám splní vše – zábavu, adrenalin, osvěžení v horkém dni a poznání nádherných ostrovů kolem Langkawi. Vypravit se můžete buď na tour nebo si Jet Ski vyzkoušet pouze na několik minut. Můj osobní tip je projížďka při západu slunce, která je opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Jaké jsou možnosti a ceny

TOUR

V nabídce mám několik variant tras a cen od různých společností, se kterými spolupracuji. Ceny začínají od 650 RM (3 900 Kč) za jednu osobu na jednom skútru a od 700 RM (4 200 Kč) za dvě osoby na jednom skútru za 4 hodinový výlet.
Některé tour jsou dělané v pomalejším tempu a tudíž vhodné i pro rodiny s dětmi. Ze zkušeností ale doporučuji na tour nebrat úplně malé děti, minimální věk je dle mne 8 let a výš.

Pro upřesnění nabídky a další informace mi můžete napsat přes formulář níže nebo na kontaktech uvedených pod ním.

JET SKI NA 15/30 MINUT

Adrenalinový zážitek si můžete dopřát i v případě, pokud nechcete jet na tour. Jet Ski je možné zapůjčit na 15 nebo 30 minut za cenu od 120 RM (720 Kč) dle typu Jet Ski (silnější/slabší). Na Jet Ski mohou sedět 2 osoby.

Pro upřesnění nabídky a další informace mi můžete napsat přes formulář níže nebo na kontaktech uvedených pod ním.

Jak si objednat Jet Ski tour?

V případě zájmu o Jet Ski tour prosím vyplňte a odešlete formulář níže, případně použijte kontakty uvedené pod ním.
Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení termínu, případně navržení termínu jiného.

Kontaktní formulář
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Další aktivity, které by se vám mohly líbit

Rádi byste ochutnali něco z místních specialit ale v malajském jídle se nevyznáte? Řešení je jednoduché – vezmu vás na Food tour, při které vás seznámím s místním jídlem a zvyklostmi a zároveň poradím, kde se dobře najíst.

Vydejte se za poznáním rozličných náboženství, seznamte se s dominantou a symbolem Langkawi, zchlaďte se ve vodopádu, dejte si výborný oběd a relax na pláži s krásným výhledem a na závěr se nechte unést krásou západu slunce z nejvyšší hory na Langkawi.

Zažijte adrenalin na nejstrmější lanovce světa, projděte se po mostě mezi vrcholky hor, nechte se vtáhnout do světa fantazie ve 3D muzeu, zchlaďte se pod vodopádem nebo na přírodní pláži a na závěr se nechte pozvat do domácí výrobny kokosového oleje.

Užijte si jeden ze 3 geoparků Langkawi mimo davy turistů. Odpolední plavba mezi mangrovy zaručuje dokonalý zážitek z dechberoucí přírody. Kromě mangrovů si můžete vychutnat skvělé curry s výhledem na rýžová pole, dozvědět se, jak se dělá tradiční batika a užít si západ slunce na pláži – dle typu výletu.

Nádherné výhledy, které si můžete vychutnat s drinkem v ruce z paluby jachty nebo z jedinečné mořské výřivky, skvělé jídlo a odpočinek na opuštěné pláži – to je plavba na jachtě, která je mými zákazníky často hodnocena jako nejlepší zážitek celé dovolené. Rozhodně doporučuji zažít!

Kam dál?

Close
Kontakt

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close