O Kuala Lumpur by se bez nadsázky dalo říci, že je to město, které nikdy nespí. Metropole, která je významným (nejen) malajsijským centrem obchodu, nabízí svým návštěvníkům moderní architekturu v kontrastu s tradičním způsobem života, skvělý street food ve vyhlášené ulici Jalan Alor, pulzující čínskou a indickou čtvrť, mešity, buddhistické a hinduistické chrámy a pestrou multikulturní společnost, která z Malajsie dělá skutečně zajímavou zemi k objevování. A jaké ubytování si v Kuala Lumpur vybrat?

Platinum Suites Gallery

Platinum Suites Gallery, ubytování Kuala Lumpur

Momentálně za mě nejlepší ubytování v Kuala Lumpur. Leží přímo v centru města, takže budete mít blízko ke všem hlavním atrakcím a z bazénu se vám naskytne úžasný výhled na Petronas opravdu zblízka. Na výběr je velké množství apartmánů od menších pro dvě osoby až pro větší skupinky. Určitě doporučuji rezervovat hodně s předstihem, na poslední chvíli sice seženete, ale nejlevnější možnosti budou vyprodané.
Aktualizace 13.9.2022: Vedle Platinum Suites je postavený nový mrakodrap, takže výhled na Petronas je pouze částečný, výhled na Menara KL zůstává zachován.

Ceylonz Suites

Ceylonz Suites, ubytování Kuala Lumpur

Leží blízko China Town a zároveň ne příliš daleko od centra. Stejně jako u ostatních je hlavním benefitem střešní bazén. Opět se jedná o apartmánový dům, takže pokud nebude volný pokoj na odkaze, zkuste vyhledat „Ceylonz“ a určitě najdete další alternativy.

Regalia Suites

Regalia Suites, ubytování Kuala Lumpur

Další skvělé ubytování se střešním bazénem. Metro a obchodní centrum jsou vzdálené 10 minut chůze, do centra města k Petronas se odsud dostanete za 20 minut metrem. Není to hotel ale apartmánový/bytový dům, takže na Agodě najdete množství variant ubytování v různých cenových kategoriích – byty s výhledem na město, bez výhledu i pokoje hostelového typu. Zážitek v podobě ubytování se střešním bazénem si tak může užít opravdu každý.

Expressionz by KL Suites

Expressionz by KL Suites, ubytování Kuala Lumpur

Hlavní devíza ubytování „nekonečný“ bazén s výhledem na Kuala Lumpur. K tomu poloha kousek od centra, na autobus dvě minuty chůze a krásné prostorné a čisté pokoje. Stejně jako Regalia, Ceylonz a Platinum se jedná o apartmánový dům, takže je na výběr široká škála různých typů pokojů/apartmánů.

Traders hotel by Shangri-La

Traders hotel by Shangri-La, ubytování Kuala Lumpur

Ubytování s bazénem s výhledem přímo na Petronas a do parku za Petronas. Bazén je krytý, takže ho můžete využít i v případě nepříznivého počasí. Jedinečný zážitek přímo v centru moderního KL, který je při objednání nejlevnějšího pokoje pořád za rozumnou cenu vzhledem k poloze.

Maro House

Maro House, ubytování Kuala Lumpur

Levné ubytování v Kuala Lumpur v jednoduchých soukromých pokojích nebo smíšené pokoje hostelového typu. Káva, čaj a voda zdarma, možnost uvařit si vlastní jídlo. Výhodná poloha u stanice metra Pasar Seni, Čínské čtvrti, 2 minuty chůze od Central Marketu a cca 10 – 15 minut od mešity Masjid Jamek. Velice dobrá poloha za super cenu.

The Travel Hub Guesthouse

The Travel Hub Guesthouse, ubytování Kuala Lumpur

Pěkný čistý hostel se smíšenými pokoji pro více osob i soukromými jedno a dvoulůžkovými pokoji. Pět minut chůze od metra Pasar Seni, 10 minut chůze do Čínské čtvrti, k Petronas se dostanete za 10 minut metrem. Super poměr kvalita x cena.

The Bed KLCC

The Bed KLCC, ubytování Kuala Lumpur

Čisté, moderní a stylové ubytování v kapslích nebo v soukromých pokojích. Přímo v budově 7/11 a k Petronas 5 minut pěšky.

Tip na letenky: Chystáte-li se do Malajsie a vyhlížíte výhodné letenky, sledujte web Cestujlevně, kde se pravidelně objevují akční nabídky letenek do Kuala Lumpur. Můžete si také nastavit notifikace a tak mít jistotu, že vám neunikne žádná z nabídek.

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit při cestě do Malajsie

Jedete-li do Malajsie, mohou se vám hodit tyto články:

Kam dál?

Pozn.: Některé odkazy v článku jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás. Na ceně dané služby pro vás se tím nic nemění.

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro dovolenou na Langkawi

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close