Tipy na luxusní i low cost ubytování v Kuala Lumpur, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Kuala Lumpur.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu/Booking/Airbnb/web hotelu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Platinum Suites Gallery

Momentálně za mě nejlepší ubytování v KL. Leží přímo v centru města, takže budete mít blízko ke všem hlavním atrakcím a z bazénu se vám naskytne úžasný výhled na Petronas opravdu zblízka. Na Airbnb je na výběr velké množství apartmánů od menších pro dvě osoby až pro větší skupinky. Určitě doporučuji rezervovat hodně s předstihem, na poslední chvíli sice seženete, ale nejlevnější možnosti budou vyprodané. Pokud nejste registrovaní na Airbnb a nikdy jste si zde ubytování neobjednávali, můžete pro registraci a objednávku použít slevový kód, který vám ubytování zlevní o 725 Kč. Budete tak mít luxus a jedinečný zážitek za doslova – vzhledem ke kvalitě – pár korun.
Aktualizace 30.12.: aktuálně se vedle Platinum Suites staví další mrakodrap. Výhled na Petronas je pouze částečný, výhled na Menara KL zůstává zachován.

Ubytování v soukromí s komunikací ve slovenštině

Ubytování v soukromém apartmánu v centru Kuala Lumpur, pouhých 10 minut chůze od Petronas Towers. Zvláště vhodné pro ty, kteří se nechtějí domlouvat anglicky – veškerá komunikace probíhá ve slovenštině. Zároveň je možné se domluvit na tour po památkách Kuala Lumpur, do Cameron Highland, Melaky, Ipoh apod. Kontaktní osoba Lubomíra Reváková.

Expressionz by KL Suites

Hlavní devíza ubytování “nekonečný” bazén s výhledem na Kuala Lumpur. K tomu poloha kousek od centra, na autobus dvě minuty chůze a krásné prostorné a čisté pokoje.

Regalia Suites

Další skvělé ubytování se střešním bazénem. Metro a obchodní centrum jsou vzdálené 10 minut chůze, do centra města k Petronas se odsud dostanete za 20 minut metrem. Není to hotel ale apartmánový/bytový dům, takže na Bookingu najdete množství variant ubytování v různých cenových kategoriích – byty s výhledem na město, bez výhledu i pokoje hostelového typu. Zážitek v podobě ubytování se střešním bazénem si tak může užít opravdu každý.

Traders hotel by Shangri-La

Ubytování s bazénem s výhledem přímo na Petronas a do parku za Petronas. Bazén je krytý, takže ho můžete využít i v případě nepříznivého počasí. Jedinečný zážitek přímo v centru moderního KL, který je při objednání nejlevnějšího pokoje pořád za rozumnou cenu vzhledem k poloze.

Natalia guesthouse Pasar Seni

Levné ubytování v jednoduchých soukromých pokojích nebo smíšené pokoje hostelového typu. Káva, čaj a voda zdarma, možnost uvařit si vlastní jídlo. Výhodná poloha u stanice metra Pasar Seni, Čínské čtvrti, 2 minuty chůze od Central Marketu a cca 10 – 15 minut od mešity Masjid Jamek. Velice dobrá poloha za super cenu.

The Travel Hub Guesthouse

Pěkný čistý hostel se smíšenými pokoji pro více osob i soukromými jedno a dvoulůžkovými pokoji. Pět minut chůze od metra Pasar Seni, 10 minut chůze do Čínské čtvrti, k Petronas se dostanete za 10 minut metrem. Super poměr kvalita x cena.

The Bed KLCC

Čisté, moderní a stylové ubytování v kapslích nebo v soukromých pokojích. Přímo v budově 7/11 a k Petronas 5 minut pěšky.

Tip na letenky:
Chystáte-li se do Malajsie a vyhlížíte výhodné letenky, sledujte web Cestujlevně, kde se pravidelně objevují akční nabídky letenek do Kuala Lumpur. Můžete si také nastavit notifikace a tak mít jistotu, že vám neunikne žádná z nabídek.

Hledáte něco jiného?

Booking.com

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit

Pozn.: Některé odkazy jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás.

Kam dál?

Close
Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close