Češka v Malajsii

Recenze/tipy na hotely Kuala Lumpur

Tipy na luxusní i low cost ubytování v Kuala Lumpur, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Kuala Lumpur.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Expressionz by KL Suites

Hlavní devíza ubytování „nekonečný“ bazén s výhledem na Kuala Lumpur. K tomu poloha kousek od centra, na metro dvě minuty chůze a krásné prostorné a čisté pokoje.

Regalia Suites

Další skvělé ubytování se střešním bazénem. Metro a obchodní centrum jsou vzdálené 10 minut chůze, do centra města k Petronas se odsud dostanete za 20 minut metrem. Není to hotel ale apartmánový/bytový dům, takže na Bookingu najdete množství variant ubytování v různých cenových kategoriích – byty s výhledem na město, bez výhledu i pokoje hostelového typu. Zážitek v podobě ubytování se střešním bazénem si tak může užít opravdu každý.

Traders hotel by Shangri-La

Ubytování s bazénem s výhledem přímo na Petronas a do parku za Petronas. Bazén je krytý, takže ho můžete využít i v případě nepříznivého počasí. Jedinečný zážitek přímo v centru moderního KL, který je při objednání nejlevnějšího pokoje pořád za rozumnou cenu vzhledem k poloze.

Natalia guesthouse Pasar Seni

Levné ubytování v jednoduchých soukromých pokojích nebo smíšené pokoje hostelového typu. Káva, čaj a voda zdarma, možnost uvařit si vlastní jídlo. Výhodná poloha u stanice metra Pasar Seni, Čínské čtvrti, 2 minuty chůze od Central Marketu a cca 10 – 15 minut od mešity Masjid Jamek. Velice dobrá poloha za super cenu.

The Travel Hub Guesthouse

Pěkný čistý hostel se smíšenými pokoji pro více osob i soukromými jedno a dvoulůžkovými pokoji. Pět minut chůze od metra Pasar Seni, 10 minut chůze do Čínské čtvrti, k Petronas se dostanete za 10 minut metrem. Super poměr kvalita x cena.

Pozn.: většina odkazů je ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si rezervujete ubytování přes můj odkaz, já obdržím malou provizi. Tento příjem mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a tím i ve snaze poskytovat kvalitní informace všem, co se chystají na dovolenou do Malajsie.

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Buffer this page
Buffer