Platinum Suites Gallery

Momentálně za mě nejlepší ubytování v KL. Leží přímo v centru města, takže budete mít blízko ke všem hlavním atrakcím a z bazénu se vám naskytne úžasný výhled na Petronas opravdu zblízka. Na výběr je velké množství apartmánů od menších pro dvě osoby až pro větší skupinky. Určitě doporučuji rezervovat hodně s předstihem, na poslední chvíli sice seženete, ale nejlevnější možnosti budou vyprodané.
Aktualizace 13.9.2022: Vedle Platinum Suites je postavený nový mrakodrap, takže výhled na Petronas je pouze částečný, výhled na Menara KL zůstává zachován.

Ceylonz Suites

Leží blízko China Town a zároveň ne příliš daleko od centra. Stejně jako u ostatních je hlavním benefitem střešní bazén. Opět se jedná o apartmánový dům, takže pokud nebude volný pokoj na odkaze, zkuste vyhledat „Ceylonz“ a určitě najdete další alternativy.

Regalia Suites

Další skvělé ubytování se střešním bazénem. Metro a obchodní centrum jsou vzdálené 10 minut chůze, do centra města k Petronas se odsud dostanete za 20 minut metrem. Není to hotel ale apartmánový/bytový dům, takže na Agodě najdete množství variant ubytování v různých cenových kategoriích – byty s výhledem na město, bez výhledu i pokoje hostelového typu. Zážitek v podobě ubytování se střešním bazénem si tak může užít opravdu každý.

Expressionz by KL Suites

Hlavní devíza ubytování “nekonečný” bazén s výhledem na Kuala Lumpur. K tomu poloha kousek od centra, na autobus dvě minuty chůze a krásné prostorné a čisté pokoje. Stejně jako Regalia, Ceylonz a Platinum se jedná o apartmánový dům, takže je na výběr široká škála různých typů pokojů/apartmánů.

Traders hotel by Shangri-La

Ubytování s bazénem s výhledem přímo na Petronas a do parku za Petronas. Bazén je krytý, takže ho můžete využít i v případě nepříznivého počasí. Jedinečný zážitek přímo v centru moderního KL, který je při objednání nejlevnějšího pokoje pořád za rozumnou cenu vzhledem k poloze.

Maro House

Levné ubytování v jednoduchých soukromých pokojích nebo smíšené pokoje hostelového typu. Káva, čaj a voda zdarma, možnost uvařit si vlastní jídlo. Výhodná poloha u stanice metra Pasar Seni, Čínské čtvrti, 2 minuty chůze od Central Marketu a cca 10 – 15 minut od mešity Masjid Jamek. Velice dobrá poloha za super cenu.

The Travel Hub Guesthouse

Pěkný čistý hostel se smíšenými pokoji pro více osob i soukromými jedno a dvoulůžkovými pokoji. Pět minut chůze od metra Pasar Seni, 10 minut chůze do Čínské čtvrti, k Petronas se dostanete za 10 minut metrem. Super poměr kvalita x cena.

The Bed KLCC

Čisté, moderní a stylové ubytování v kapslích nebo v soukromých pokojích. Přímo v budově 7/11 a k Petronas 5 minut pěšky.

Tip na letenky:
Chystáte-li se do Malajsie a vyhlížíte výhodné letenky, sledujte web Cestujlevně, kde se pravidelně objevují akční nabídky letenek do Kuala Lumpur. Můžete si také nastavit notifikace a tak mít jistotu, že vám neunikne žádná z nabídek.

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit

Pozn.: Některé odkazy jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás.

Kam dál?

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close