Průvodce Restaurace Langkawi: mapa, tipy a informace o jídle

290  vč. DPH

Čeká vás dovolená na Langkawi a chcete se dobře najíst? Průvodce Restaurace Langkawi je přesně tím, co potřebujete!

S interaktivním průvodcem restauracemi již nikdy nebudete bloumat ulicemi ve snaze dobře se najíst nebo rozpačitě přešlapovat u místních restaurací, u kterých nevíte, jak fungují. Místo toho půjdete na jisto a vždy se dobře najíte.

V průvodci najdete mapu a popis 71 podniků, které jsou rozdělené na asijské, západní a vegetariánské restaurace, místa s pěkným výhledem, kavárny a bary. Dále informace o nejčastějších jídlech, typech lokálních restaurací a další užitečné rady.

Potřebujete před nákupem další informace? Sjeďte níže a dozvíte se vše podstatné.

 

Kategorie:

Popis

Průvodce Restaurace Langkawi: video ukázka a způsoby použití

Restaurace Langkawi: interaktivní průvodce, se kterým se vždy dobře najíte

Průvodce Restaurace Langkawi vznikl za prvé z mojí celoživotní lásky k jídlu, za druhé z mých vlastních cestovatelských zkušeností a za třetí z pozorování turistů, kteří jsou v nabídce a způsobech objednávání v místních restauracích často dost ztracení. 

Cíl při tvorbě byl jasný – umožnit vám, návštěvníkům ostrova, abyste si mohli zdejší jídla vychutnat stejně jako my místní, navštívit podniky, o kterých se turisté jen tak nedozvědí, a ochutnat něco trochu víc než jen smaženou rýži. Zároveň také mít vše praktické, snadno dohledatelné a stále aktuální. Průvodce Restaurace Langkawi je proto interaktivní, což znamená:

 • Z názvu restaurací v legendě u mapy lze prokliknout na Google mapy.
 • Z názvu restaurací v popisu lze prokliknout na Google mapy.
 • Každá kategorie (Asijské restaurace, Západní restaurace, Vegetariánské restaurace, Restaurace s výhledem, Kavárny, Bary) existuje jako samostatný seznam na Google mapách.
 • Seznamy na Google mapách jsou průběžně aktualizované – doplňuji nové podniky, které objevím a mažu ty neaktuální.
 • Díky prokliku na Google mapy nemusíte nic složitě kopírovat, stačí kliknout, zadat trasu a můžete vyrazit jíst.
 • Výše uvedené znamená, že restaurace můžete vybírat několika různými způsoby viz video (přehraje se po kliknutí na šipku).

Co dalšího obsahuje průvodce Restaurace Langkawi?

Kromě mapy a seznamu restaurací najdete v průvodci další užitečné informace, které vám pomohou s orientací v místním jídle a podnicích. Jsou to:

 • Základní informace o malajské kuchyni a používaných surovinách.
 • Nejčastější otázky a odpovědi.
 • Slovníček.
 • Jídla, se kterými se nejčastěji setkáte.
 • Informace, jak fungují lokální restaurace (Nasi Campur, Nasi Kandar, Hawker).
 • Další drobné rady, tipy a informace.

Chcete se dozvědět více? Pojďte se mnou na Food tour!

Chcete se o místním jídle, restauracích, stolování či životě dozvědět ještě něco trochu více? Pojďte se mnou na Food tour, při které vás vezmu na Night market (noční trh), večeři, hlavní ulici Cenang a k Food truckům, kde vám vysvětlím nabídku jídel a jak které restaurace fungují. Mapa restaurací je pro účastníky Food tour zdarma. 

A co takhle uvařit si malajskou kuchyni?

Již jste v Malajsii byli a místní kuchyně vás nadchla? Rádi zkoušíte nové recepty? Objednejte si E-book Moje malajská kuchařka a můžete se pustit do vaření. Většina ingrediencí je v ČR sehnatelná, případně, budete-li mít se mnou výlet na Langkawi, mohu vás vzít na místní trh, kde si lze zakoupit nejčastěji používané suroviny. Kromě receptů srozumitelně vysvětlených i pro naprosté začátečníky, najdete v kuchařce také informace, které vás seznámí se základy vaření malajských/asijských jídel.

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close