Tipy na ubytování v Alor Setar, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Alor Setar.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Bee Garden Motel

Většinou vychází jako nejlevnější ubytování v soukromých pokojích. Hned naproti je obchodní centrum Aman s řadou obchodů, služeb a nonstop potravinami 7/11. Vedle hotelu jsou super masáže nohou a v okolí řada restaurací s místní i západní kuchyní.

Ah Wai hostel

Docela zajímavé ubytování na způsob hostelu se stany uvnitř místnosti. Leží na kraji Čínské čtvrti u pěkně upraveného náměstí s krásnou mešitou Zahir a koloniálními budovami muzea státu Kedah a galerie umění.

Hledáte něco jiného?

Booking.com

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit

Pozn.: Některé odkazy jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás.

Kam dál?

Close
Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close