Češka v Malajsii

Recenze/tipy na hotely Alor Setar

Tipy na ubytování v Alor Setar, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Alor Setar.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Bee Garden Motel

Většinou vychází jako nejlevnější ubytování v soukromých pokojích. Hned naproti je obchodní centrum Aman s řadou obchodů, služeb a nonstop potravinami 7/11. Vedle hotelu jsou super masáže nohou a v okolí řada restaurací s místní i západní kuchyní.

Ah Wai hostel

Docela zajímavé ubytování na způsob hostelu se stany uvnitř místnosti. Leží na kraji Čínské čtvrti u pěkně upraveného náměstí s krásnou mešitou Zahir a koloniálnmi budovami muzea státu Kedah a galerie umění.

Jedete ještě na jiná místa?

Další články, které se mohou hodit

Pozn.: většina odkazů je ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si rezervujete ubytování přes můj odkaz, já obdržím malou provizi. Tento příjem mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a tím i ve snaze poskytovat kvalitní informace všem, co se chystají na dovolenou do Malajsie.

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Tumblr
Tumblr
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest