Tipy na ubytování v Cameron Higlands, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Cameron Highlands.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Traveller Bunker hostel

Velice pěkný a čistý hostel v Tanah Rata, výchozím městě na tour do Cameron Highlands, kde jste ubytovaní v samostatných kójích, které poskytují dostatek soukromí.

Garden Guesthouse

Hodně obyčejné a jednoduché ubytování pro nenáročné low cost cestovatele. Hlavní devizou je poloha v klidnější části, krásná zahrada, příjemný personál, klid a pohoda.

KRS Pines Guesthouse

Jednoduché ale čisté levnější ubytování nedaleko od centra Tanah Rata. Sprcha opravdu horká, což se v místním chladnějším počasí opravdu hodí.

Hledáte něco jiného?

Booking.com

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit

Pozn.: Některé odkazy jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás.

Kam dál?

Close
Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close