Svěže zelené zvlněné kopce Cameron Highlands lákají všechny milovníky čaje a treků, kteří si chtějí odpočinout od horkého tropického počasí. Hledáte-li v Cameron Highlands ubytování, máte dvě možnosti – města Tanah Rata a Brinchang. Tanah Rata je menší a za mě rozhodně příjemnější, Brinchang je plné ubytoven pro dělníky na farmách a nevypadá zrovna lákavě.

Stellar Golden Hill Cameron

Cameron Highlands ubytování

Patříte-li k těm, kteří vyhledávají výjimečné zážitky, tohle ubytování v Cameron Highlands vás rozhodně nadchne. Jedná se o kemp, ve kterém najdete stylově vybavené karavany, případně levnější a menší stany. Co je ovšem top je nově postavená prosklená kupole Starlux, jenž vám umožní bezprostřední kontakt s přírodou nebo pozorování noční hvězdné oblohy. Prosklená kupole by měla být k rezervaci od června 2023, na Agodě ale zatím v nabídce není a jediná možnost rezervace je přes kontakty na webu Stellar Golden Hill.

Traveller Bunker hostel

Cameron Highlands ubytování

Velice pěkný a čistý hostel v Tanah Rata, výchozím městě na tour do Cameron Highlands, kde jste ubytovaní v samostatných kójích, které poskytují dostatek soukromí.

KRS Pines Guesthouse

Cameron Highlands ubytování

Jednoduché ale čisté levnější ubytování nedaleko od centra Tanah Rata. Sprcha opravdu horká, což se v místním chladnějším počasí opravdu hodí.

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit při cestě do Malajsie

Jedete-li do Malajsie, mohou se vám hodit tyto články:

Kam dál?

Pozn.: Některé odkazy v článku jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás. Na ceně dané služby pro vás se tím nic nemění.

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro dovolenou na Langkawi

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close