Češka v Malajsii

Recenze/tipy na hotely Cameron Highlands

Tipy na ubytování v Cameron Higlands, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Cameron Highlands.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Traveller Bunker hostel

Velice pěkný a čistý hostel v Tanah Rata, výchozím městě na tour do Cameron Highlands, kde jste ubytovaní v samostatných kójích, které poskytují dostatek soukromí.

Garden Guesthouse

Hodně obyčejné a jednoduché ubytování pro nenáročné. Hlavní devizou je poloha v klidnější části, krásná zahrada, příjemný personál, klid a pohoda.

KRS Pines Guesthouse

Jednoduché ale čisté levnější ubytování nedaleko od centra Tanah Rata. Sprcha opravdu horká, což se v místním chladnějším počasí opravdu hodí.

Jedete ještě na jiná místa?

Další články, které se mohou hodit

Pozn.: většina odkazů je ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si rezervujete ubytování přes můj odkaz, já obdržím malou provizi. Tento příjem mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a tím i ve snaze poskytovat kvalitní informace všem, co se chystají na dovolenou do Malajsie.

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Tumblr
Tumblr
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest