Melaka (nebo též Malacca) je šarmantní město, do jehož historie se nesmazatelně zapsala portugalská a holandská kolonizace, jejíž vliv je zde znát dodnes. Město zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO je známé nejen architekturou, ale také pestrým street foodem na vyhlášené ulici Jonker Street. Do Melaky se snadno dostanete z Kuala Lumpur nebo ze sousedního Singapuru.

Temasek

Temasek, ubytování Melaka

Pěkný moderní a čistý hotel v novější části Melaky. Historická část s památkami a populární Jonker street je vzdálena cca 15 minut chůze.

Raymonds Boutique Home

Raymonds Boutique Home, ubytování Melaka

Levné ubytování pro opravdu nenáročné baťůžkáře. Budova tak trochu na pokraji rozpadu, ubytování je ale levné, majitel velice příjemný a jste hned v centru u všech atrakcí a Jonker street.

Lavender Guesthouse

Lavender Guesthouse, ubytování Melaka

Čisté a moc příjemně zařízené ubytování ve staré části Melaky v blízkosti všech památek, atrakcí a populární Jonker street, která je plná skvělého street foodu.

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit při cestě do Malajsie

Jedete-li do Malajsie, mohou se vám hodit také tyto články:

Kam dál?

Pozn.: Některé odkazy v článku jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás. Na ceně dané služby pro vás se tím nic nemění.

Close
Kontakt

Kontaktní formulář

Další kontakty:

lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp: +60 16-313 9792

 

Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro dovolenou na Langkawi

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close