Tipy na ubytování v Melace, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Melace.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Temasek

Pěkný moderní a čistý hotel v novější části Melaky. Historická část s památkami a populární Jonker street je vzdálena cca 15 minut chůze.

Raymonds Boutique Home

Levné ubytování pro opravdu nenáročné baťůžkáře. Budova tak trochu na pokraji rozpadu, ubytování je ale levné, majitel velice příjemný a jste hned v centru u všech atrakcí a Jonker street.

Lavender Guesthouse

Čisté a stylové ubytování ve staré části Melaky v blízkosti všech památek, atrakcí a populární Jonker street, která je plná skvělého street foodu.

Hledáte něco jiného?

Booking.com

Jedete ještě na jiná místa?

Články, které se mohou hodit

Pozn.: Některé odkazy jsou ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si přes odkaz něco objednáte, já obdržím provizi, která mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a mých služeb pro vás.

Kam dál?

Close
Facebook
Instagram
Praktické
Powered by 12Go system
Close

Češka v Malajsii

Váš průvodce pro exotickou dovolenou

Češka v Malajsii © Copyright 2021
Close