Češka v Malajsii

Recenze/tipy na hotely Melaka

Tipy na ubytování v Melace, kde jsem byla spokojená já nebo moji známí a klienti. Seznam průběžně doplňuji a aktualizuji. Pokud budete mít tip na nějaké super ubytování, se kterým jste byli spokojeni, můžete mi o něm napsat a pomoci tak i ostatním při hledání vhodného ubytování v Melace.

Po kliknutí na název hotelu nebo obrázek budete přesměrování přímo na Agodu, kde lze provést rezervaci. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoct nebo se potřebovali na cokoli zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Pro porovnání cen hotelů a recenze a fotky od zákazníků je fajn Tripadvisor.

Recenze/tipy na ubytování

Temasek

Pěkný moderní a čistý hotel v novější části Melaky. Historická část s památkami a populární Jonker street je vzdálena cca 15 minut chůze.

Raymonds Boutique Home

Levné ubytování pro opravdu nenáročné baťůžkáře. Budova tak trochu na pokraji rozpadu, ubytování je ale levné, majitel velice příjemný a jste hned v centru u všech atrakcí a Jonker street.

Lavender Guesthouse

Čisté a stylové ubytování ve staré části Melaky v blízkosti všech památek, atrakcí a populární Jonker street, která je plná skvělého street foodu.

Jedete ještě na jiná místa?

Další články, které se mohou hodit

Pozn.: většina odkazů je ve formě tzv. „partnerského odkazu“. Znamená to, že pokud si rezervujete ubytování přes můj odkaz, já obdržím malou provizi. Tento příjem mi pomáhá v udržování, rozvoji a provozu webu a tím i ve snaze poskytovat kvalitní informace všem, co se chystají na dovolenou do Malajsie.

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Tumblr
Tumblr
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest