Češka v Malajsii

Zážitkové kurzy vaření Langkawi

Jako milovník skvělého jídla a poznávání nových kultur, který věří, že v tom není sám, jsem si dala za úkol najít kurzy vaření, které zprostředkuji svým klientům. Trochu překvapivě jsem nějakou dobu nemohla nic najít. A pak jsem objevila tyhle skvělé kurzy vaření. Přesněji zážitkové kurzy vaření. Pro mě osobně to byl opravdu úžasný zážitek a moc příjemný večer plný vynikajícího jídla ve společnosti stejných nadšenců. Dozvěděla jsem se také zajímavé informace o Langkawi a Malajsii, které jsem, až zde žiji, dosud netušila. Všem, kteří milují jídlo a rádi se něco dozvědí o Malajsii, mohu kurz vřele doporučit. Objednávat můžete mým prostřednictvím pomocí formuláře nebo kontaktů níže na stránce.

Co vás při zážitkovém kurzu vaření čeká?

Kurzy vaření probíhají v tradičním dřevěném domku v malajském stylu, který, ač moderně zařízený, respektuje tradice a ducha Malajsie. Nachází se u lokální vesnice mezi rýžovými poli, v naprostém klidu, daleko od rušných částí ostrova. Vládne zde klid a pohoda a pokud budete mít štěstí, můžete zde vidět lemury nebo zoborožce.

V úvodu se nejdříve dozvíte informace o pěstování rýže a další zajímavosti z historie Langkawi. Dále se pokračuje hlavní částí, ve které se seznámíte s některými tradičními malajskými nástroji na vaření a sami si vyzkoušíte a zúčastníte se přípravy jídel.

Následně probíhá večeře složená z pokrmů, které se během kurzu připavily nebo byly připravené předem. Při večeři se opět můžete dozvědět informace a zajímavosti o kultuře a historii Langkawi a Malajsie. Určitě se nestyďte ptát, čím více se budete ptát, tím více se dozvíte 🙂

Cena kurzu

280 RM/osoba
(1680 Kč/osoba)

V ceně je vyzvednutí na hotelu a odvoz na hotel, uvítací nápoj (domácí čaj), voda po celou dobu kurzu (víno a pivo lze dokoupit), veškeré suroviny a pomůcky na vaření a konzumace jídla.

Kurz začíná v 18:00 a trvá zhruba 4 hodiny.

Galerie

Objednávka, platební a storno podmínky

Pro objednávku a další dotazy použijte prosím formulář níže nebo kontakty uvedené pod ním.

  • ze zákona je nutné uvést jména, věk a číslo pasu všech účastníků.
  • na kurz není z důvodu bezpečnosti a komfortu ostatních účastníků dovoleno brát děti. V případě soukromých kurzů (na dotaz) je možné sebou děti vzít.
  • kurzy probíhají v angličtině. Z důvodu komfortu ostatních účastníků s vámi nemohu jít jako překladatel. V případě soukromých kurzů (na dotaz) s vámi mohu jít jako překladatel bez navýšení ceny kurzu.
  • rezervace je vhodné provést ideálně 3 dny předem.
  • po obdržení vaší rezervace vám sdělím, zda je vámi vybraný termín volný a zašlu platební údaje ke zvolenému způsobu platby.
  • při objednávce se platí 100 % částky, po zaplacení obdržíte povtrzení o rezervaci a můžete se těšit na kurz.
  • platbu je možné provést převodem na běžný účet. Pokud jste již na Langkawi, je možné platit v hotovosti v malajských ringgitech, Eurech, US dolarech nebo platební kartou (pouze MasterCard). Při platbě v hotovosti v jiné měně, než je malajský ringgit, se kurz řídí oficiálním kurzem pro aktuální den.
  • kurz je 6 Kč za 1 malajský ringgit.
  • při změnách kurzu může dojít ke změně ceny.

Objednávka kurzu

Pro objednání prosím vyplňte všechna pole formuláře. Budete-li mít jakékoli dotazy, můžete použít formulář nebo kontakty uvedené pod ním.

Objednávkový formulář/formulář pro dotazy
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Facebook
Instagram
E-mail lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp +60 16-3139792

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Buffer this page
Buffer