Češka v Malajsii

Moje služby aneb dovolená snadno a bez starostí

Zdravím vás na této stránce, kterou jste našli s největší pravděpodobností proto, že potřebujete poradit s cestou do Asie. A jste tu naprosto správně! Od 1. listopadu 2018 žiji na krásném tropickém ostrově Langkawi. Před tím, než jsem se usadila na Langkawi, jsem navštívila Singapur, Myanmar, Thajsko, Laos, Kambodžu, Vietnam a samozřejmě Malajsii. Kromě Malajsie jsem strávila nejvíc času v Thajsku, kde jsem měla možnost chvíli žít v thajské rodině. Jelikož mi často chodí otázky týkající se dovolené na Langkawi i jinde, rozhodla jsem se své zkušenosti zúročit a nabídnout nejen informace, ale také služby průvodce pro ty, kteří si z jakéhokoli důvodu nechtějí dovolenou organizovat sami. Co vám mohu nabídnout?

Poradenství

  • obecné a základní rady: mohu poradit ohledně nákupu letenek, vhodnosti míst, která jste si vybrali, dát tipy na zajímavá místa, poradit s dopravou a poskytnout informace o jídle a stravování, kultuře, zdravotních aspektech dovolené v Asii a celkové organizaci dovolené. Nejvíce znalostí mám z Thajska a Malajsie, ptát se ale můžete i na Laos, Myanmar, Kambodžu, Singapur, Vietnam a Sumatru. Služba poradenství je zdarma, prosím však o strpení pokud neodpovím hned, dotazů mi chodí opravdu hodně.
  • sestavení itinerářů: mohu vám sestavit itinerář na míru dle vašich zájmů na cesty do výše uvedených zemí tak, aby na sebe vše navazovalo a vaše dovolená probíhala hladce. Lze udělat jen základní itinerář nebo vám zpracovat kompletní plán cesty včetně vyhledání transportů, ubytování, výletů, informací o vízech a cenové kalkulace celé dovolené. Služba stojí od 1 000 Kč v závislosti na rozsahu itineráře.

Upozornění

Moc vás prosím – než mi napíšete jakýkoli dotaz, podívejte se na níže uvedené odkazy, ve kterých se ukrývá řada odpovědí na otázky, které běžně dostávám. Velice ráda vám poradím ale leckdy pro vás bude rychlejší si projít stránky než čekat na moji odpověď.

Průvodce nejdůležitějšími informacemi o Malajsii

Recenze/tipy na ubytování Langkawi

Jak se pohybovat po Langkawi a jak a za kolik z Langkawi jinam do Malajsie a do Thajska

Jak z Langkawi na Ko Lipe

Info články

Výlety a kompletní organizace dovolené Langkawi/Malajsie

Mojí hlavní službou je organizace dovolené a výletů na Langkawi, případně po Malajsii a Thajsku. Co vám mohu nabídnout?

  • Langkawi na míru: výlety po Langkawi sestavené na míru vašim požadavkům tak, abyste si v klidu a bez stresu užili to nejlepší z ostrova, které absolvujete se mnou, českým průvodcem. Více informací naleznete zde.
  • Food tour Langkawi: kde se dobře najíst? Co si dát dobrého k jídlu? Jaké jsou ceny a názvy jídel? Chcete ochutnat ale nevíte, jak se zorientovat? Seznámím vás s (nejen) malajskou kuchyní a ukáži vám, kde se dobře najíte. Více informací naleznete zde.
  • Na Sumatru za orangutany a slony: chcete zažít pořádné dobrodružství? Trekovat v deštném pralese? Přespat v džungli? Vidět orangutany ve volné přírodě? Pohladit, vykoupat a nakrmit slona? Pojeďte se mnou na 5 dní na Sumatru, na jedno z posledních míst na zemi, kde můžete vidět volně žijící orangutany a další druhy zvířat v jejich přirozeném prostředí – deštném pralese. Zažijete několik dní nabitých jedinečnými zážitky, na které budete vzpomínat celý život. Více informací zde.
  • Dovolená na klíč: připravím vám kompletní plán dovolené a následně ji celou zajistím a zorganizuji včetně rezervace ubytování, transportů a výletů. Po celou dobu vám budu k dispozici jako váš česky mluvící průvodce. Vy jen přiletíte a dále se o nic nestaráte. Dovolenou na klíč lze zařídit na Langkawi, v Malajsii a v Thajsku. Cena se kalkuluje individuálně dle programu, délky trvání, počtu účastníků, typů dopravy a kvality ubytování. Do Thajska nejezdím vždy – mám zde kontakty na Čechy, kteří zde žijí a se kterými spolupracuji. Pro více informací a podrobnosti mne prosím kontaktujte, viz. níže.

Jak mne můžete kontaktovat?

V případě zájmu o výlet, itinerář nebo informace mi můžete napsat přes formulář nebo použít kontakty uvedené pod ním.

Kontaktní formulář
Další kontakty

Facebook
Instagram
E-mail lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp +60 16-3139792

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Buffer this page
Buffer