Češka v Malajsii

Moje služby aneb dovolená snadno a bez starostí

Zdravím vás na této stránce, kterou jste našli s největší pravděpodobností proto, že potřebujete poradit s cestou do Asie. A jste tu naprosto správně! Od 1. listopadu 2018 žiji na krásném tropickém ostrově Langkawi. Před tím, než jsem se usadila na Langkawi, jsem navštívila Singapur, Myanmar, Thajsko, Laos, Kambodžu, Vietnam a samozřejmě Malajsii. Kromě Malajsie jsem strávila nejvíc času v Thajsku, kde jsem měla možnost chvíli žít v thajské rodině. Jelikož mi často chodí otázky týkající se dovolené na Langkawi i jinde, rozhodla jsem se své zkušenosti zúročit a nabídnout služby průvodce pro ty, kteří si z jakéhokoli důvodu nechtějí dovolenou organizovat sami. Co vám mohu nabídnout?

Poradenství

SESTAVENÍ ITINERÁŘŮ

Mohu vám sestavit itinerář na míru dle vašich zájmů na cesty do výše uvedených zemí tak, aby na sebe vše navazovalo a vaše dovolená probíhala hladce. Lze udělat jen základní itinerář nebo vám zpracovat kompletní plán cesty včetně vyhledání transportů, ubytování, výletů, informací o vízech a cenové kalkulace celé dovolené. Služba stojí od 2 000 Kč v závislosti na rozsahu itineráře.

ZÁKLADNÍ RADY A INFORMACE

Naleznete v mých článcích:

Výlety a kompletní organizace dovolené Langkawi/Malajsie

Mojí hlavní službou je organizace dovolené a výletů na Langkawi, případně po Malajsii. Některé výlety organizuji já, některé jsou od partnerských společností nebo ve spolupráci s dalšími subjekty, které si vybírám s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb.

Co vám mohu nabídnout?

MNOU ORGANIZOVANÉ VÝLETY

Výlety, které organizuji celé sama a na kterých jsem vždy s vámi jako průvodce, překladatel a poskytovatel všech informací. Kromě níže uvedených výletů mohu také naplánovat a zorganizovat celou vaši dovolená na klíč, tzn. sestavit itinerář, zařídit transporty, ubytování a výlety a být vám po celou dobu k dispozici jako průvodce a překladatel.

  • Za krásami Langkawi: výlety po Langkawi sestavené tak, abyste si v klidu a bez stresu užili to nejlepší z ostrova. Více informací naleznete zde.
  • Food tour Langkawi: kde se dobře najíst? Co si dát dobrého k jídlu? Jaké jsou ceny a názvy jídel? Chcete ochutnat něco dobrého ale nevíte, jak se zorientovat? Seznámím vás s (nejen) malajskou kuchyní a ukáži vám, kde se dobře najíte. Více informací naleznete zde.
  • Na Sumatru za orangutany a slony: chcete zažít pořádné dobrodružství? Trekovat v deštném pralese? Přespat v džungli? Vidět orangutany ve volné přírodě? Pohladit, vykoupat a nakrmit slona? Pojeďte se mnou na 5 dní na Sumatru, na jedno z posledních míst na zemi, kde můžete vidět volně žijící orangutany a další druhy zvířat v jejich přirozeném prostředí – deštném pralese. Zažijete několik dní nabitých jedinečnými zážitky, na které budete vzpomínat celý život. Více informací zde.

VÝLETY A AKTIVITY OD PARTNERSKÝCH SPOLEČNOSTÍ

Různých výletů a aktivit se na Langkawi nabízí celá řada od různých společností a v různých cenách a kvalitách. Já jsem si pro spolupráci vybrala ty, za jejichž kvalitu se mohu zaručit. Na některých mohu být přítomna jako překladatel bez navýšení ceny výletu.

  • Plavby na jachtě: nezapomenutelný den na jachtě při plavbě kolem jižních ostrovů Geoparku Langkawi, romantický západ slunce s partnerem nebo den plný zábavy na privátním výletu s vašimi přáteli. Čeká na vás plavba na jachtě plná nádherných výhledů, které si můžete vychutnat s drinkem v ruce z paluby jachty nebo z jedinečné mořské výřivky, skvělé jídlo, odpočinek na opuštěné pláži, krátký trek do džungle, pozorování mořských orlů a když budete mít štěstí, můžete spatřit také delfíny. Večerní plavby při západu slunce jsou ideální pro páry, které chtějí zažít nevšední romantiku a odnést si z dovolené jedinečný společný zážitek. Více informací naleznete zde.
  • Mangrovy a mořské safari: přírodní bohatství Langkawi, které je pro svou jedinečnost zapsané na seznamu UNESCO a které se stále daří udržovat v jeho panenské podobě, je jedním z největších lákadel ostrova. Součástí rozsáhlého Geoparku Langkawi je také Kilim Geoforest park se stejnojmenou řekou, po které se můžete plavit mezi mangrovy, jeskyněmi a vápencovými skalami. Plavby můžete absolvovat na loďce či kajaku, ve dne, při východu nebo západu slunce nebo zvolit variantu Sea Safari, při které navštívíte i odlehlou pláž, na kterou se nelze dostat jinak než lodí. Více informací naleznete zde.
  • Dobrodružství na Jet Ski: ste milovníci adrenalinu, kteří neváhají vyzkoušet každé dobrodružství? Chcete zažít ten úžasný pocit svobody a vzrušení, který vám dá jízda na otevřeném moři a zároveň u toho poznat krásy jižních ostrovů Geoparku Langkawi? Jízda na Jet Ski vám splní vše – zábavu, adrenalin, osvěžení v horkém dni a poznání nádherných ostrovů kolem Langkawi. Vypravit se můžete buď na tour nebo si Jet Ski vyzkoušet pouze na několik minut. Můj osobní tip je projížďka při západu slunce, která je opravdu nezapomenutelným zážitkem. Více informací naleznete zde.
  • Zážitkové kurzy vaření: jako milovník skvělého jídla a poznávání nových kultur, který věří, že v tom není sám, jsem si dala za úkol najít kurzy vaření, které zprostředkuji svým klientům. Trochu překvapivě jsem nějakou dobu nemohla nic najít. A pak jsem objevila tyhle skvělé kurzy vaření. Přesněji zážitkové kurzy vaření. Pro mě osobně to byl opravdu úžasný zážitek a moc příjemný večer plný vynikajícího jídla ve společnosti stejných nadšenců. Dozvěděla jsem se také zajímavé informace o Langkawi a Malajsii, které jsem, až zde žiji, dosud netušila. Všem, kteří milují jídlo a rádi se něco dozvědí o Malajsii, mohu kurz vřele doporučit. Více informací naleznete zde.
  • Další aktivity a zážitky: viz seznam zde.

Jak mne můžete kontaktovat?

V případě zájmu o výlet, itinerář nebo informace mi můžete napsat přes formulář nebo použít kontakty uvedené pod ním.

Kontaktní formulář
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Nepovinný informativní údaj, který slouží pouze pro mé potřeby - zlepšování webu, služeb atd.
Další kontakty

Facebook
Instagram
E-mail lenka@ceskavmalajsii.cz
WhatsApp +60 16-3139792

Je to zajímavé nebo užitečné? Pošli to dál!
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Print this page
Print
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Buffer this page
Buffer